У Львові відбудуться громадські слухання щодо сміттєпереробного заводу

У Львові відбудеться громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій, 13.

У Львові відбудеться громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вулиці Пластовій, 13.

Про це повідомляє відділ громадського партнерства Львівської міської ради.

18 липня 2018 року відбудеться громадське слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на вул. Пластовій, 13. Слухання проводитиметься з ініціативи мешканців м. Львова (ініціатор — М. Куртяк).

Місце проведення: Середня загальноосвітня школа № 7 м. Львова (м. Львів, вул. Богдана Хмельницького, 132). Реєстрація учасників: 17:00 — 18:00. Початок заходу: 18:00.

Як зазначається в інформаційній записці, 21 грудня 2017 року Львівська міська рада прийняла рішення про виділення в межах міста земельної ділянки на вул. Пластовій 13 під будівництво сміттєпереробного комплексу для потреб мешканців міста.

Однак, на думку мешканців прилеглих районів, будівництво сміттєпереробного комплексу на території ЛКП “Львівводоканал”, в межах розміщення очисних споруд міста та поруч із уже діючим асфальтним заводом буде створювати додаткове екологічне навантаження на територію північносхідного району Львова. Тому мешканці просять провести додаткові незалежні екологічні обстеження санітарної зони розташування майбутнього об’єкту, проаналізувати шкідливість впливу на здоров’я мешканців та працівників розміщених підприємств поруч, розрахувати навантаження на діючу транспортну інфраструктуру перед тим як розпочинати будівництво. Та проводити усі дії щодо намірів реалізації проекту сміттєпереробного комплексу прозоро та відкрито відповідно до чинного законодавства, Державних будівельних норм, Статуту територіальної громади Львова.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі