Львові відкрили новий відділ продажу Lev Development

Його особливістю стало розташування безпосередньо поруч з будівельним майданчиком, де через прозору вітрину на будівельний майданчик клієнт може спостерігати за ходом будівництва.

На вулиці Пасічній урочисто відкрили новий центр продажу Lev Development. Його особливістю стало розташування безпосередньо поруч з будівельним майданчиком житлового комплексу HYGGE 148, де через прозору вітрину на будівельний майданчик клієнт може спостерігати за ходом будівництва.

ЖК HYGGE 148 – це унікальна концепція, в якій втілений стиль життя північних країн Європи комфорт, прорахований до найменшої дрібниці, скандинавські цінності та досконалість, яка реалізована в кожному квадратному метрі. Новий житловий комплекс, що належить перу архітектурної майстерні Бєляєвих, стане органічним продовженням кварталу новобудов між вулицями Пасічна та Миколи Пимоненка.

Комплекс створений для тих, хто втомився від міської метушні, будинків-мурашників і мріє жити в спокої та затишку. Проект розрахований на 6-7 поверхів, а загальну атмосферу доповнюватиме розвинута інфраструктура житлового комплексу.

На цокольному рівні – двохрівневий підземний паркінг, а на першому – громадські та комерційні приміщення. З другого поверху починається житловий рівень. «Мені здається, ми перші, хто в мікрорайоні Пасічна робить дворівневий підземний паркінг. Проектом передбачено сто паркомісць на сто квартир, що випереджає норми ДБН в півтори рази. Звичайно, це потребує значних капіталовкладень в будівництво, та ми готові на практиці реалізувати для майбутніх мешканців концепцію «двір без машин», – розповів Олександр Островський, співзасновник девелоперської компанії Lev Development.

Окрім того, на території житлового комплексу спеціально облаштують зону для барбекю з майданчиком для приготування різноманітних страв на відкритому грилі. Також забудовники передбачили встановлення вуличних тренажерів для дорослих та дитячого майданчика для малечі.

«Коли я дивлюсь на цей проект, то мрію про те, аби Україна саме так виглядала в майбутньому. Не лише зовнішньо, але і внутрішньо. Житловий комплекс Хюге 148 увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, відчуття затишку та комфорту. Це знаковий проект для Львова», – зазначив Василь Левицький, співзасновник компанії Lev Development.

Зазначимо, 5 червня, відбулось урочисте відкриття центру продажу ЖК HYGGE 148. Майбутнім власникам пропонують 1, 2, 3 та 4-х кімнатні квартири площею від 43 до 150 метрів квадратних. Вартість нерухомості на старті продажів – від 16600 до 18500 грн.

Введення в експлуатацію житлового комплексу заплановано на IV квартал 2020 року. Сучасний житловий комплекс розташований по вул.Пасічній.

Довідка:

Проект HYGGE 148 належить перу Майстерні Бєляєвих, яка працює вже понад 12 років і реалізувала проекти у Львові, Києві, Рівному, Черкасах, Астані (Казахстан) та багатьох інших містах. Проекти Майстерні Бєляєвих постійно завойовують призові місця на архітектурних конкурсах, зокрема IPA (International Property Awards) у номінації кращий житловий комплекс в Україні та UUA (Ukrainian Urban Awards) – 4 призових місця.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі