У Львові відкрили оновлений відділ департаменту соціального захисту

Його відкрили на базі Личаківської районної адміністрації на вул. К. Левицького, 67

У Личаківському районі Львова з початку серпня цього року запрацював оновлений відділ соціального захисту за моделлю центру надання соціальних послуг у форматі «Прозорий офіс».

Про це повідомляє прес-центр Львівської міської ради

«Ми старалися за декілька останніх років в кожному відділі соціального захисту зробити комфортні умови для прийому наших громадян, оскільки в соціальний захист звертається напевно, найбільша кількість громадян, порівняно з іншими службами і міста, і держави. До прикладу, минулого року по всіх відділах і управління соціального захисту міста звернулося більше 500 тисяч громадян. Всього у нас працює 299 працівників, і з них у Личаківському відділі – 35 працівників, які вже надали 50 тисяч консультацій цього року мешканцям Личаківського району.

Приміщення на Театральній були дещо некомфортні і для мешканців, і для працівників: не було можливості зробити електронну чергу, місце для очікування, дитячий куток, оскільки це старий будинок. Тому знайшли можливість реалізувати такий проект саме в Личаківській адміністрації, оскільки це комфортно вже за локацією – Личаківський район. І тепер для мешканців набагато зручніше – можна одночасно декілька справ вирішити в адміністрації: піти в Центр надання адміністративних послуг і здати необхідні документи, піти взяти довідку в Пенсійному фонді, який є на 1 поверсі, одразу оформити вид допомоги чи отримати консультацію у відділі соціального захисту. Це зручно. Є обладнаний підйомник для осіб з інвалідністю, створено комфортні умови для очікування, навіть якщо є невеличка черга. Все прозоро, видно, над чим працюють спеціалісти, чим зайняті. Є можливість також скористатися безкоштовним інтернетом», – розповів Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради.

Метою цього пілотного проекту є створення Центру для запровадження ефективної системи надання послуг у сфері соціальної політики шляхом об’єднання в одному будинку двох органів, які надають соціальні послуги.

У рамках реалізації цього проекту, було проведено реконструкцію приміщень на загальну суму 3,2 млн. грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі