У львові відвувся форум новобудов та інвестицій 2019

Головною умовою участі в заході для будівельних компаній є надання ексклюзивних знижок.

«Форум новобудов та інвестицій» вже втретє збирає в одному місці забудовників, інвесторів та тих, хто цікавиться придбанням житла та тенденціями на ринку нерухомості. Цього року він триває протягом 17-18 травня на стадіоні «Арена Львів».

«Подія відбувається вже втретє. Вперше вона була проведена у 2017 році як «Форум новобудов», але ми побачили величезний інтерес аудиторії інвесторів, було багато предметних розмов не лише стосовно покупки житла, а й інвестицій у нерухомість. Тож ми розширили нашу концепцію до «Форуму новобудов та інвестицій», – пояснює Віталій Рижак, засновник групи компанії-організаторів Форуму.

За словами організатора, це унікальний захід як для інвесторів, забудовників, так і для тих, хто цікавиться тенденціями ринку новобудов або має плани придбати житло. «Якщо говорити про купівлю житла, тут люди на одній платформі можуть ознайомитися з майже півсотнею житлових комплексів. До того ж, відвідувачі мають можливість скористатися унікальними знижками на таку покупку», – зазначив Віталій Рижак.

Окрім того, він зазначив, що для інвесторів на форумі проводять відкриті конференції. «Ми запросили консалтингові компанії з Києва, які пояснюють, як правильно інвестувати, на що потрібно звертати увагу, які тенденції та які прогнози», – додав Віталій Рижак.

Щодо забудовників, то вони на заході також мають змогу отримати корисний контент: під час форуму експерти діляться важливими темами щодо маркетингу, продажів, якості та технологій будівництва, підвищення клієнтоорієнтованості, збільшення їх активності.

Зазначимо, що сьогодні свої новинки представляють будівельні компанії: Lev Development, РІЕЛ, Нова Оселя, ЕКО-ДІМ, GLOBUS, Моя Країна, М7 Девелопмент, ГрандДім, Зелений двір та Яскравий Львів.

Зокрема компанія Lev Development презентує нові проекти. У портфоліо девелопера – клубний будинок Geneva, житлові комплекси OBRIY та OBRIY2, апарт-готель Premier Resort Hotel та ЖК HYGGE 148. «Нещодавно ми запустили новий проект під назвою HYGGE 148, і сьогодні на форумі ми його представили широкому загалу. Наш новий проект увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, затишку та комфорту», – наголошує Олександр Островський, засновник компанії Lev Development.

Додамо, що це справді знаковий проект для Львова, адже у ньому в повній мірі реалізовано концепцію «двір без машин» – буде збудовано дворівневий паркінг з розрахунку 100 паркомісць на 100 квартир.

«Взагалі «Форум новобудов» – одна з найбільших у Західній Україні площадок для комунікації з девелоперами і клієнтами. Ми сьогодні мали унікальну можливість у форматі дискусій обговорити нові тенденції ринку, продемонструвати свої готові проекти та розповісти про майбітні», – підсумував Олександр Островський.

Варто зазначити, що головною умовою участі в заході для будівельних компаній є надання ексклюзивних знижок. Форум новобудов дає можливість в одному місці отримати консультацію у забудовників, першим дізнатись про старт будівництва та продажу нових житлових комплексів, а також дізнатися, як вигідно інвестувати кошти у нерухомість. Під час заходу передбачено проведення розіграшу цінних призів, найбільший з котрих – 100 тисяч гривень готівкою.

Нагадаємо, як повідомляла ІА “Вежа”, 17 травня на стадіоні «Арена Львів» проходить «Форум новобудов та інвестицій 2019». Під час заходу будівельні компанії презентуватимуть існуючі та нові житлові комплекси, а відвідувачі матимуть змогу придбати нерухомість за ексклюзивними цінами.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі