У Львові втретє шукатимуть підрядника для реконструкції школи мистецтв №11

Очікувана ціна ремонтних робіт - 20 мільйонів 318 тисяч гривень. 

Львівська державна школа мистецтв №11 втретє оголошує тендер на реконструкцію власного приміщення.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

Львівська державна школа мистецтв №11, що знаходиться на вул. М.Кричевського, 61 планують відремонтувати до кінця цього року, однак зробити їм це вдасться, якщо таки знайдуть підрядника для робіт. Річ в тім, що це вже третій оголошений тендер на проведення таких робіт, інші два були відмінені. Перші торги були виставленні 21 листопада, і причиною їх відміни стало подання на аукціон пропозицій лише однієї компанії – ТОВ Орбудсервіс, який згодився відремонтувати будівлю за 20 млн 201 тисячу гривень. Нагадаємо, очікувана ціна ремонтних робіт була зазначена в сумі 20 мільйонів 318 тисяч гривень.

Наступна спроба знайти підрядника, 10 грудня 2019 року також провалилась. Тоді свої пропозиції подало три компанії: ТОВ Орбудсервіс (запропонував суму у 20 млн 309 тис. грн), ТОВ “БК Герц” (запропонував ціна 20 млн 308 тис. грн) та ТОВ Економбуд-ЛВ (запропонував суму в 18 млн 545 тис. грн). Остання компанія стала переможцем, однак процедуру торгів знову відмінили, причина – механічна помилка при оприлюдненні технічного завдання замовником, а саме не завантаження повного складу технічного завдання (відсутні відомості щодо меблів, каналізації, водопроводу та теплових мереж).

Додамо, що згідно з технічним завданням, спочатку закладуть фундамент та виконають внутрішнє мурування стін. На першому, другому й третьому поверхах укладуть панелі перекриття. Також замінять дах, пофарбують стелі, проведуть монтаж ліфта. Окрім цього, планують влаштувати звукоізоляцію та утеплення фасадів. У рамках тендеру в приміщенні встановлять вентиляцію, придбають всі необхідні меблі та обладнання.

Нагадаємо, що містобудівні умови та обмеження на реконструкцію цієї школи виконком погодив ще під кінець 2018 року.

Аукціон щодо тендеру відбудеться 30 січня.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі