У Львові з п’ятої спроби таки знайшли хто збудує міст між вулицями Головатого та Сулими 

Товариство з обмеженою відповідальністю з транспортного будівництва у західному регіоні фірма "Західтрансбуд" візьметься за будівництво пішохідного моста.

Товариство з обмеженою відповідальністю з транспортного будівництва у західному регіоні фірма “Західтрансбуд” візьметься за будівництво пішохідного моста.

На початку вересня Львівавтодор вп’яте оголосив тендер на будівництво пішохідного моста на вул. А.Головатого – вул. І.Сулими. Очікувана ціна робіт складала 8 мільйонів 508 тисяч гривень. Усі попередні аукціони були скасовані.

Однак цього разу замовнику пощастило більше, і на торги, що відбувалися 23 вересня подалися дві компанії Товариство з обмеженою відповідальністю з транспортного будівництва у західному регіоні фірма “Західтрансбуд”,  що раніше подавала вже свої пропозиції та Дочірнє підприємство “Львівський облавтодор” Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”. Перший учасник запропонував ціну в 8 мільйонів 482 тисячі гривень та 8 мільйонів 497 тисяч відповідно запропонувало друга компанія.

30 вересня Львівавтодор підписав договір з “Західтрансбуд”.  Згідно з інформацією YouControl ТзОВ “Західтрансбуд” існує вже понад 20 років, а її керівником є Іван Маїк, який був змінений 27 тому, а підписантом є Зіновій Дац. В основному компанія займається будівництвом мостів та тунелів та іншими будівельно-монтажними роботами.

Варто зауважити, що станом на й вересня цього року “Західтрансбуд” має податковий борг на суму в 688 тисяч 486 гривень, з якого 536 тисяч заборгували державі, а решту Львову. А за останніх 3 роки компанія мала 31 судові справи, 5 з яких — кримінальні.

Згідно зі скоринговим індексом фінансової стійкості компанії від YouControl, що базується на 10 фінансових індикаторах, які комплексно відображають стан ліквідності, платоспроможності, рентабельності та ділової активності компанії у порівнянні з конкурентами на ринку, то компанія має високий фінансовий ризик та незадовільну фінансову стійкість.

Нагадаємо, згідно з технічним завданням підрядник має провести розбирання сходових маршів та збудувати на тому місці новий міст. Також мають здійснити монтаж металоконструкцій, монтаж опор, а також облаштувати тактильне покриття. Що важливо, тендером передбачено облаштувати ліфт для маломобільних груп. Під час робіт підрядник перенесе чинні кабелі зв’язку та лінію електропередач. Планують також влаштувати освітлення моста діодними ліхтарями.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі