У Львові за 24,3 млн збудують Центр соціальної підтримки

Центр розрахований на 90 ліжко-місць.

У Львові відкриють Центр соціальної підтримки, у якому особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також внутрішньо переміщені особи зможуть отримати комплексну соціальну допомогу.

Про це повідомила Галина Слічна, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, передає прес-служба ЛМР.

Зазначають, що Центр розрахований на 90 ліжко-місць: 80 місць передбачено для осіб з числа внутрішньо переміщених осіб і 10 місць — для осіб з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

«У цьому Центрі згадана категорія громадян зможе отримати тимчасовий притулок. Тобто у кризовий час вони матимуть можливість мешкати у комфортних умовах, адже у Центрі передбачено приміщення для прання, харчоблок, санвузол, душові кімнати. Більше того, там функціонуватимуть приміщення для тренінгів, семінарів та майстер-класів, у яких, що надзвичайно важливо, фахівці Центру сприятимуть своїм підопічним у соціальній інтеграції та надаватимуть психологічну і юридичну допомогу. А ще вони усім допомагатимуть у пошуку роботи», –  повідомила Галина Слічна.

Як повідомив Ігор Кобрин, начальник управління соціального захисту ЛМР, зараз триває активний завершальний етап робіт. Зазначив, що у Центрі вже працюють над формуванням переліку потенційних одержувачів соціальних послуг.

«Для отримання більш детальної інформації щодо тимчасового поселення та отримання послуг, слід звернутися до Центру, адміністрація якого тимчасово знаходиться на вул. Личаківській, 56», — додав посадовець.

Вказують, що виконавцями проекту є Український фонд соціальних інвестицій та управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Варто вказати, що загальну вартість проекту оцінили у 24,3 млн. грн.

В повідомленні акцентують, що створення Центру здійснюють в рамках проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KfW та Львівською міською радою.

категорії
ЕкономікаНовиниСуспільство

Публікації по темі