У Львові збудують новий апарт-готель на вулиці Шевченка

виконком затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво апарт-готелю на вулиці Шевченка. 

Виконком, під час засідання 1 листопада, затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво апарт-готелю на вулиці Шевченка.

Під час засідання виконкому було ухвалене рішення щодо надання ТОВ “Лев Девелопмент” містобудівних умов та обмежень на будівництво апарт-готелю за адресою вул. Т. Шевченка, 73-А, 73-В, 73-Д.

Для будівництва буде задіяна земельна ділянка площею 0,0356 га, функціональне призначення якої зона Ж-2 – зона
малоповерхової квартирної житлової забудови відповідно до затвердження детального плану території району забудови, обмеженої вул. Т. Шевченка-вул. Городоцькою-вул. Залізничною.

Висота будівлі не перевищуватиме 27 метрів, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки складає 80%.

“Це апарт-готель, який знаходиться по суті у житловій зоні, але також знаходиться в санітарно-захисній зоні від виробничої зони, і через це забудовник пішов на те, аби сформувати власне такий формат готелю, замість житлового будинку”, – зазначив начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев.

Нагадаємо, апарт-готель – вигідний сучасний тренд отримання прибутку, поширений в усьому світі. Це інвестиція в нерухомість, яка не вимагає від власника витрат на утримання і маркетинг, приносить дохід від здачі в оренду і в той же час дає можливість використовувати її для власного комфортного відпочинку.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі