У Львові зремонтують вулицю Курмановича

Очікованою вартістю робіт оголосили 86 млн гривень.

У п’ятницю, 19 липня, Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР оголосив тендер щодо реставрації вул. Курмановича на ділянці від П’ясецького до Данила Апостола. Роботи мають розпочатись уже цієї осені.

Відповідний тендер оприлюднено на сайті публічних закупівель Prozorro.

До кінця 2020 року здійснеться переоснащення по вул. Курмановича, що сягає понад 2 км, а саме заміна дорожнього покриття та облаштування комунікацій. До інших завдань належить також заміна знаків, встановлення дорожньої розмітки тощо. Варто додати, що вздовж вулиці планують оновити озеленення, згідно тендерної документації, зокрема висадити понад 2 тисячі дерев і кущів.

Нагадаємо, що цьогоріч навесні активісти склали електронну петицію стосовно вимог зремонтувати автодорогу, оскільки, за їхніми спостереженнями, вул. Курмановича є важливою для існування міста, бо зменшить навантаження приватного транспорту на вулиці Городоцької до 20% ,час проїзду вулицею Городоцькою від в’їзду в місто до «Левандівського моста» зменшиться на 3-5 хв, зменшиться загазованість на перехрестях: Городоцька-Ряшівська, Городоцька-Івана Виговського, Городоцька-Сяйво, зменшится шумовий діапазон на вулиці Городоцькій, що позитивно вплине на мікроклімат життя на цій вулиці і вона стане більш комфортною для життя тощо.

Як результат, з початком року, ЛМР оприлюднила списки доріг, які реконструюватимуть у 2019 році. Відтак, з  міського бюджету було виділено 2 млн грн для будівельних і ремонтних робіт вул. Курмановича у Львові.

Додамо також, що аукціон із визначенням переможця відбудеться 6 серпня, до вечора 5 серпня є можливість подавати тендерні пропозиції на участь.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини