У Львові з’явиться новий туристичний маршрут за 5 млн 439 тис гривень

До кінця наступного року з'явиться новий туристичний маршрут підземеллями Львова.

4 вересня 2018 року ЛКНП “Центр розвитку туризму м. Львова” уклало договір із ТОВ «Неодім Захід» стосовно реставрації підземель Ратуші.

Відповідний тендер розміщено в системі державних закупівель Prozorro.

ТОВ «Неодім Захід» – було єдиним учасником відповідного тендеру. Вони запропонували суму, яка на 4 тисячі менше від очікуваної – 5 млн 439 тис гривень.

Керівником компанії є Паславська Любов Валеріївна. Усього вона володіє двома компаніями, зокрема “НЕО-ТУР”.

Згідно тендерної документації загальна довжина підземного туристичного маршруту – 800 м. У першу чергу тут мають замінити систему вентиляції, встановити каналізаційні системи, провести холодну та гарячу воду, провести освітлення.

Зокрема, до основних робіт входить демонтаж цегляних перегородок, пониження бетонних порогів, ізолювання приміщення мінераловатними плитами, влаштування пандусів на сходах, заміна вхідних дверей на металеві зі склом, впорядкування стін, встановлення металевого обрамлення, дзеркала, вивіски з підсвічуванням та сувенірну вітрину тощо.

Також підрядник повинен встановити відеоспостереження, сповіщувачі та комп’ютерне обладнання.

Закінчити усі роботи планують до 31 грудня 2019 року.

Нагадаємо, що відповідний тендер проводився неодноразово. Згідно із порталом Prozorro це вже шостий за рахунком тендер. Через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій усі тендери були відмінені.

Додамо, що іще у 2013 році управління охорони історичного середовища ЛМР за результатами відкритих торгів замовило розробку документації для підземного туристичного маршруту центром міста за 1 млн 820 тис. грн у МПП «Архітектурна майстерня “Симетрія”»,  власником якої є Микола Рибенчук.

 

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі