У Міській дитячій клінічній лікарні м. Львова реконструюють приміщення та покрівлю

Очікувана вартість виконання робіт - 900 тисяч гривень.

Комунальне некомерційне підприємство “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова” хоче реконструювати головний корпус та плоску покрівлю.

Відповідний тендер оприлюднили на порталі Prozorro.

За очікуваною вартістю у 900 тисяч гривень підрядна організація проведе поточний ремонт окремих приміщень та плоскої крівлі головного корпусу лікарні.

Зокрема розберуть та демонтують підлогу та вікна із влаштуванням нових, встановлять LED-світильники, улаштують цементну вирiвнювальну стяжку та встановлять дощоприймальні воронки. Окремо облаштують санвузли зі встановленням трубопроводів, унітазів, душових піддонів.

У коментарі журналісту ІА “Вежа” Дарія Гонтарева, секретар Міської дитячої клінічної лікарні м. Львова”, зазначила, що кошти для оплати підряднику їм буде виділено вже опісля проведення тендеру.

Також вона вказала, що покращення лікарні відбувається регулярно. “Ми постійно проводимо реконструкції, кожного року щось нове ремонтуємо і покращуємо, оскільки у нас досить велика лікарня”, – пояснила вона.

Згідно з умовами договору, аукціон з визначенння підрядної організації, яка проведе ремонтні роботи, назначений на 11 березня цього року. На виконання робіт підрядник має час до кінця року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що у Львові відкрили лікарню з унікальним для України обладнанням. Ще одну надсучасну операційну сьогодні відкрили в комунальному некомерційному підприємстві “Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова”. Це відреставрована лапароскопічна операційна, де встановлено унікальне для України обладнання.

Це обладнання дозволяє проводити весь спектр мініінвазивних операцій дітям будь-якої вікової категорії. Ремонтні роботи операційної було проведено як за бюджетні (надані містом), так і за позабюджетні (зароблені власне лікарнею) кошти. Загалом вартість робіт складає понад 450 тис. грн. А унікальне устаткування надане Львівській міський дитячій лікарні в рамках співпраці з лікарнею SickKids, SickKids Foundation (м. Торонто, Канада). Вартість цього лапароскопічного обладнання — понад 120 тис. євро. Загальна вартість презентованого проекту складає близько 4 млн 400 тис. грн.

Довідка

КНП “Міська дитяча клінічна лікарня м.Львова” – медичний заклад міської комунальної власності, який надає спеціалізовану та висококваліфіковану допомогу дитячому населенню міста і області від народження до 18 років.

У складі лікарні стаціонар на 420 ліжок (15 клінічних і 7 параклінічних відділень) та консультативна поліклініка, де надаються консультації з 21 спеціальності. Функціонує неонатальний корпус з виїзною неонатологічною бригадою.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі