У наслідок пожеж сухої трави зареєстровано одну загибель. ГУ ДСНС України вкотре закликає припинити

ГУ ДСНС України у Львівській області застерігає громадян не спалювати сухостій та сухий чагарник.
Джерело: "Голос Сокальщини".

Головне управління державної служби надзвичайної ситуації України у Львівській області ліквідувало 365 пожеж сухої трави та сухостою.

Про це повідомляє майор служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Львівській області Курус Ігор Федорович.

“На даний час, пожежі сухої трави є надзвичайно серйозною проблемою, адже рятувальникам необхідно щодня ліквідовувати значну кількість пожеж”, – зазначив Ігор Курус.

Станом на сьогодні зафіксовано 365 пожеж сухої трави та сухостою, зокрема:

  • 19 березня – 151;
  • 18 березня – 66;
  • 17 березня – 68;
  • 16 березня – 80.

“ГУ ДСНС України у Львівській області застерігає громадян не спалювати сухостій та сухий чагарник, адже це не приносить жодної користі, а лишень лихо та біду. У наслідок чого у повітря викидається велика кількість важких металів, що надалі можуть негативно вплинути на здоров’я мешканців та громадян нашої області. Люди з захворюванням органів дихання можуть важко переносити задимлення. Також вогонь із пожеж сухої трави може кидатися як на ліс так і на торфовища, які в подальшому загорянні украй важко ліквідувати. Відтак, вогонь може розповсюджуватись як на житлові будинки так і на господарські будівлі, які в результаті – згоряють”, – наголошує майор служби цивільного захисту ГУ ДСНС України у Львівській області Ігор Курус.

Нагадаємо, 10 березня цього року у місті Угнів на Сокальщині, в полі виявили обгоріле тіло 81-річної пенсіонерки. Як з’ясувалося, місцева мешканка спалювала на городі суху траву, вогонь перекинувся на одяг, в наслідок чого вона загинула, – повідомляє ГУ ДСНС України у Львівській області.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі