У Новояворівську та Новому Роздолі початок опалювального сезону під загрозою

Львівщина готова до опалювального сезону на 80%.

Львівська область готова до початку опалювального сезону на 80%. У Новояворівську та Новому Роздолі через неефективність управителів ТЕЦ початок сезону під загрозою.

Про це в коментарі журналісту ІА Вежа розповів директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

“На Львівщині для підготовки до опалювального сезону виконали 80% запланованих заходів. Вже підготовлено 1036 котелень з 1281, які були заплановані та 14 тисяч 954 житлових будинків, аналогічна ситуація в дитячих садках, школах, лікарнях та інших бюджетних установах. Все йде в плановому режимі”, – зазначив Назарій Романчук.

Водночас він додав, що проблемним питанням для Львівщини залишається Новий Розділ та Новояворівськ.

“Ті ТЕЦ, які були у власності Новояворівська та Нового Роздолу, відповідно до рішення Солом’янського суду, були передані в управління агентства розшуку активів. Вони, в свою чергу, провели відповідний конкурс на визначення того, хто буде тимчасово керувати активами, ТЕЦами, і, на жаль, ті діючі управителі неналежно проводять роботи з підготовки до опалювального сезону. Більше того, є заборгованість майже 3 мільйони перед працівниками», – розповів Назарій Романчук.

Він наголосив, така ситуація ставить під загрозу початок опалювального сезону в містах.

“За ініціативи обласної державної адміністрації, голови обласної адміністрації нами було підготовлене відповідне звернення в Раду і агентство з розшуку активів оголосити новий конкурс на визначення управителя”, – наголосив Назарій Романчук.

За його словами Львівщина буде готова до опалювального сезону на 100% до 15 жовтня, але станом на 1 жовтня повинні підписати всі паспорти і акти готовності по котельнях і житлових будинках.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі