У Палаці мистецтв пройде виставка «Світ у чорних та білих кольорах»

4 червня о 16:00, на другому поверсі Палацу мистецтв відбудеться відкриття виставки творів художника Остапа Гончара «У чорних та білих кольорах».

4 червня о 16:00, на другому поверсі Палацу мистецтв відбудеться відкриття виставки творів художника Остапа Гончара «У чорних та білих кольорах».
Зазначимо, виставка творів художника у виставкових залах Палацу мистецтв триватиме з 4 до 18 червня.
Остап Гончар народився 1937 року на Тернопільщині. Закінчив Бережанське педагогічне училище, фізичний факультет Львівського Національного Університету імені Івана Франка. Понад п’ятдесят років працював вчителем фізики в освітніх закладах Львова: середній школі № 68, методистом в Обласному інституті підвищення кваліфікації вчителів фізики та викладачем у Львівському військовому ліцеї імені Героїв Крут. Опублікував понад п’ятдесят друкованих праць навчально-методичного змісту, навчальних посібників для 6-11 класів загальноосвітніх шкіл.
Свій вільний час присвячує мистецтву. У живописі малює переважно олійними фарбами на картоні, фанері, склі; у графіці працює у техніці лінориту. Бере активну участь у виставковій діяльності творчого об’єднання «Джерело»; Лауреат виставки на ВДНХ (1988 р.).
Опубліковано: Каталог персональної виставки творів живопису і графіки (Львів, 1988), Каталог творів живопису (Тернопіль, 2007), «У світі графіки і живопису» (Львів, 2011 та 2015 рр.).

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі