У Палаці Потоцьких відремонтують терасу

У Палаці Потоцьких планують провести реставраційно-ремонтні роботи тераси та вхідного вузла. 

У Палаці Потоцьких планують провести реставраційно-ремонтні роботи тераси та вхідного вузла.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

Реставраційно-ремонтні роботи вхідного вузла з портиком та південної тераси Палацу Потоцьких, що знаходиться на вулиці Коперника,15,  коштуватиме орієнтовно 1,9 мільйона гривень. Варто зауважити, що це пам’ятка архітектури національного значення. За планом, ремонтні роботи мають завершити до кінця цього року. Аукціон ж проведуть 4 лютого.

Згідно з технічним завданням, на портику проведуть ручне розчищення від забруднень, що важко видаляються та особливо міцних масляних фарбувань архітектурних деталей з дотриманням обережності аби уникнути ушкодження каменю. Там же проведуть реставрацію штукатурки та пофарбують їх. Майданчик перед входом до палацу мають реставрувати та улаштувати покриття  мармурових плит. Крім цього в рамках тендеру проведуть реставрацію декору та карнизів.

Довідка

Портик — галерея з відкритою колонадою на поздовжньому боці будівлі; вхід, прикрашений відкритою колонадою, арками, завершується фронтоном або аттиком.

Палац Потоцьких — будівля виконана в стилі французького класицизму, цегляна, обштукатурена, Н-подібна у плані, з розвинутим центральним ризалітом та боковими крилами. Триповерхова, з мансардами. Фасади декоровані фігурними обрамленнями вікон та рустикацією, ліпними консолями балконів та балюстрадами. Парадний вхід оформлений арочним портиком з ліпниною та іонічними колонами.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі