У Перемишлянах приладобудівний завод “Модуль” продадуть за 1,5 млн гривень

Сьогодні підприємство виконує «разові» замовлення і виготовляє вуличні світильники на світлодіодах.

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Львівській області оголосило тендер з продажу пакету акцій, розміром 24,7% статутного капіталу ПрАТ “Перемишлянський приладобудівний завод “Модуль”. Стартова ціна аукціону 1 млн 490 тис. гривень.

Відповідний тендер оприлюднили на порталі Prozorro.Продажі.

Мова йде про ПАТ “Перемишлянський приладобудівний завод “Модуль” у м. Перемишляни на вул. Галицька,72. До продажу пропонують пакет акцій у кількості 5,9 млн штук, що становить 24,7% статутного капіталу товариства.

Варто зазначити, що згідно даних Youcontrol станом на 1 грудня 2018 року підприємство має податковий борг у розмірі 219 тисяч гривень. За останні 3 роки завод фігурував в 11 кримінальних справах, має 29 відкритих виконавчих проваджень.

Наразі 49,4% акцій ПрАТ “ППЗ “Модуль” належать ТОВ “Зубра-Центр”, основним видом діяльності якого є оренда й управління нерухомістю. Окрім того, 24,7% акцій перебувають у власності Марковського Адольфа Феліксовича, кінцевого бенефіціарного власника цього заводу та в минулому його дочірнього підприємства “Модуль-2”. Державі в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській області належить четверта частина акцій – 24,7%, яку й розраховують реалізувати в ході аукціону.

Щодо функціонування самого підприємства, станом на 1 грудня, на ньому працює 6 чоловік. Основним видом діяльності компанії є виробництво кріпильних виробів. Окрім того,  підприємство займається пресуванням, штампуванням, профілюванням листового металу, обробкою металів та нанесенням покриттів на метали, основними технологічними процесами машинобудування, орендою і управлінням власною або орендованою нерухомістю.

У коментарі журналісту ІА «Вежа» Тамара Шаповал, директор підприємства, зазначила, що станом на сьогодні завод є збитковим. «Сьогодні підприємство, на жаль, є збитковим, так як територія справді велика – 12 тисяч метрів та 4,5 га землі. На заводі працює лише директор, головний бухгалтер, токар та 4 охоронці», – зазначила керуюча.

Вона також розповіла, що до 2007 року підприємство мало статус ВАТ як те, що самостійно володіє власними акціями, а тоді згідно з чинним законодавством розпочалася приватизація, за результатами якої було викуплено 75% акцій. “Наразі виставлено на продаж тих 25% акцій, які належать Фонду державного майна України”, – додала директор ПрАТ “ППЗ “Модуль.

«На початку створення заводу ми займалися виготовленням холодної висадки, тобто гвинтів, шурупів і тд. Надалі «освоїли» монтаж та виготовлення мікромодулів, а коли добудували нові приміщення – відкрили цех з виготовлення друкованих плат. У 2007 році розпочали виготовляти блоки живлення до телевізійних антен», – розповіла Тамара Шаповал.

Між тим, вона зауважує, що сьогодні будівля заводу потребує реконструкції, зокрема заміни даху. «Кожної осені, коли триває підготовка до зими, ми її ремонтуємо, латаємо, однак довго дах так не протягне, є потреба його капітального ремонту», – пояснила директор.

За словами Тамари Шаповал, сьогодні підприємство виконує «разові» замовлення і виготовляє вуличні світильники на світлодіодах. «Ми надаємо гарантійний термін продукції 5 років. Першу партію світильників ми вже відправили корпорації «Електрон» – жодної претензії від них не мали», – зазначила директор заводу.

Варто вказати, що на балансі ПрАТ обліковується 14 будівель та 3 споруди, що є власністю товариства, за місцезнаходженням: вул.Галицька,72, м. Перемишляни, Львівська область. Завод фактично користується земельною ділянкою площею 3,128 га (землі промисловості), що розташована за адресою вул. Галицька,72, м. Перемишляни, Львівська область. При чому, правовстановлюючі документи на земельну ділянку наразі знаходяться на стадії розробки та виготовлення.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі