У Польщі пропонують скасувати роумінг для українців

Польща ініціюватиме низку нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства для підвищення статусу цього проекту.

Польща ініціюватиме низку нових пропозицій з боку ЄС для країн Східного партнерства для підвищення статусу цього проекту.

Про це в інтерв’ю PAP заявив заступник голови МЗС Польщі зі східних питань Марцин Пшидач, передає Finance.ua.

“З одного боку, мова йде про наближення правових систем країн-партнерів до європейських систем, про моніторинг їх розвитку у втіленні європейської спадщини. Друга пропозиція Польщі – це ставка на галузеву співпрацю”, – заявив Пшидач.

Він додав, що якщо країни СП не можуть повністю адаптуватися до європейських стандартів, то це може бути зроблено, принаймні в окремих секторах.

Прикладом таких дій він назвав, зокрема, скасування оплати за дзвінки в роумінгу, що відчули б на собі прості люди, зокрема українці, які проживають у Польщі. Іншим прикладом він назвав інвестиції в інфраструктурні проекти, що фізично наблизило б країни Партнерства до ЄС.

Пшидач зазначив, що можна було б також встановити ротаційне головування в рамках Східного партнерства, що збільшило б рівень відповідальності цих країн за подальший розвиток цієї ініціативи. Крім того, мова йде про дозвіл на участь країн Партнерства в окремих форумах ЄС.

Нагадаємо, що Україна увійшла в ТОП-5 країн світу з найдешевшим мобільним інтернетом. Серед 230 країн світу Україна посіла четверте місце за доступністю мобільного інтернету. Тут середня ціна 1 Гб інтернету становить 13,9 грн або 0,51 долара.

категорії
Суспільство

Публікації по темі