У приватної львівської компанії відберуть орендовану земельну ділянку, – Ухвала ЛМР

Міськрада розпорядилася вилучити з користування підприємства земельну ділянку площею 0,1578 га на вул. Б. Хмельницького, 284-а.

Львівська міська рада розпорядилася розірвати договір оренди землі, укладений між ЛМР та ТзОВ “МС Імперіал Буд”, з вилученням земельної ділянки.

Про це йдеться в Ухвалі № 4769, прийнятій на 17-тій сесії 7-го скликання Львівської міської ради.

Зокрема, міська рада ухвалила розірвання договору оренди землі, укладеного між Львівською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю “МС Імперіал Буд” (правонаступником товариства з обмеженою відповідальністю “Грифон-Плюс”), зареєстрованого 12 березня 2014 року в ЛМР та у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Окрім того, міськрада розпорядилася вилучити з користування підприємства земельну ділянку площею 0,1578 га на вул. Б. Хмельницького, 284-а та зарахувати її до земель міста. Зі свого боку, ТОВ “МС Імперіал Буд” зобов’язали здійснити сплату за земельну ділянку у розмірі річної орендної плати у зв’язку з відсутністю звернень інших осіб на оформлення права оренди на неї.

Між тим, Львівська міська рада звертається до об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “Хмельницький Холл”, щоб ті звернутись до них для оформлення права користування згаданою земельною ділянкою.

Зазначимо, що згідно з даними Youcontrol, фірма в основному займається розробкою будівельних проектів, а окрім того орендою і управлінням нерухомістю, діяльністю в галузі інженерних вишукувань та будівництвом житлових і нежитлових будівель.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі