У районі Під Голоском збудують нову вулицю

Мова йде про відрізок від вул. Під Голоском до вул. Млинової.

Мова йде про відрізок від вул. Під Голоском до вул. Млинової.

Відповідне рішення було підтримане на пленарному засіданні виконавчого комітету 14 лютого.  ЛКП «Львівавтодор» отримав функції замовника на будівництво відрізку дороги на вул. Щеповій, що у Шевченківському районі Львова.

У 2018 році «Львівавтодор» отримав дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 8,2 га для добудови вулиці. Ці ділянки частково перебувають у приватній власності, тож ЛКП має їх викупити.

Після цього ЛКП «Львівавтодор» має замовити проект, а потім – знайти підрядника для будівництва.

Нагадаємо, завдяки конструктивному діалогу представників Львівської міської ради, девелоперів та громадських активістів, в районі «Під Голоском» покращать соціальну інфраструктуру: облаштують парк на площі 2 Га та збудують багаторівневий паркінг. Нова зелена зона об’єднає дві проектовані школи в єдиний навчально-відпочинково-розважальний комплекс.

Зокрема Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова, запропонував створення на ділянці між двома проектованими загальноосвітніми навчальними закладами облаштувати парк. При цьому він пропонує на 2 Га облаштувати паркову зону з відповідним благоустроєм зі збереженням існуючих насаджень, а на ділянці 0,4 Га збудувати багаторівневий паркінг.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі