У Рясному та Рясному 2 встановили 65 нових LED-світильників вуличного освітлення

На території трьох шкіл мікрорайонів Рясне та Рясне 2 встановлено 65 нових LED-світильників вуличного освітлення.

У рамках проекту «Рясне — район зелених технологій», який реалізовують департамент економічного розвитку ЛМР спільно з муніципалітетом м. Фрайбург (Німеччина), за кошти німецьких партнерів на території трьох шкіл мікрорайонів Рясне та Рясне 2 встановлено 65 нових LED-світильників вуличного освітлення

Про це інформує прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Як повідомили в департаменті економічного розвитку, станом на сьогодні за кошти німецьких партнерів придбано та встановлено 65 сучасних LED-світильників, що освітлюють територію трьох шкіл та НВК, а також спортивні майданчики за такими адресами: ЗОШ № 92 (вул. Шевченка, 390); НВК 94 (вул. Брюховицька, 99, старша школа), вул. Ряснянська, 324 (школа-садок); ЗОШ 100 (вул. Величковського, 58).

До слова, у рамках проекту цього року також запланована реконструкція системи вуличного освітлення по вул. Величковського, встановлення індивідуального теплового пункту в одному із багатоповерхових будинків у мікрорайоні Рясне, а також встановлення модернізованої системи опалення в одній із шкіл мікрорайону.

Нагадаємо, раніше ІА «Вежа» повідомляла, що протягом 6 місяців 2018 року Львівське комунальне підприємство “Львівсвітло” витратило 7 млн 380 тис. грн на заміну ламп, опор та світильників, а також прокладення самонесучого ізольованого проводу.

Згідно даних ЛКП “Львівсвітло”, протягом 6 місяців 2018 року підприємством замінено 4368 ламп,  94 опори та 464 світильники в межах міста Львова. Окрім того, прокладено 13,34 км самонесучого ізольованого проводу. При цьому зазначено, що собівартість однієї світлоточки становить 477,1 грн. Загалом протягом охопленого періоду в межах цих робіт витрачено 7 млн 380 тис. грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі