У с. Черниця на розширення школи витратять понад 60 млн гривень

Цю суму протягом 6 років не могли виділити на реконструкцію школи.

Сьогодні, 21 вересня, визначили переможця тендеру стосовно добудови 12 класних приміщень і реконструкції існуючого блоку школи в с. Черниця Миколаївського району Львівської області.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

Участь у тендері брали 4 компанії, серед яких: ТОВ «Група Компаній Енергомонтаж», ТОВ «БК ЗАХIД НЕО БУД», ПП «БЕКАС-БУД», ТОВ «Шлях».

Серед учасників виділили ТОВ «Група Компаній Енергомонтаж», яке запропонувало найнижчу суму – 60 млн 402 тис. гривень. На даний момент очікується рішення.

Згідно з тендерною документацією виконати роботи повинні до 31 грудня 2019 року. До ключових заходів проекту входить виконання будівельно-монтажних робіт з реконструкції існуючого блоку А, добудови 12-ти класних кімнат блоку Б, зокрема монтування мереж електропостачання, електрощитової, будівництво каналізаційних очисних споруд, водонапірної вежі, насосної станції, котельні, дренажу спортмайданчика тощо.

Зокрема планується  облаштування зовнішнього освітлення та озеленення території. Де буде розташована спортивна зона.

Додамо, що у діючій школі в с. Черниця навчається більше як 400 учнів з трьох сусідніх сіл – Пісочної, Черниці, Надітич. Однак, шкільне приміщення, зведене ще у 1930 році, не забезпечує елементарних умов для навчання, виховання та фізичного розвитку дітей.

Починаючи з 2012 року цим питанням займався народний депутат України Тарас Батенко. У 2015 році він домігся виділення певної частини коштів з Держбюджету на продовження робіт з реконструкції та добудови школи у с. Черниця, але тих коштів було недостатньо.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі