У селах Пустомитського району побудують заклади первинної медико-санітарної допомоги

У кількох Пустомитського району побудують амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У селах Пустомитського району побудують заклади первинної медико-санітарної допомоги.

У кількох селах Пустомитського району побудують амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

У системі електронних закупівель Prozorro 4 вересня з’явилися два тендери на будівництво “Закладу первинної медико-санітарної допомоги у сільській місцевості (амбулаторія загальної практики сімейної медицини)» у селах Муроване та Ямпіль.

Замовником робіт виступає Управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації. Планують побудувати клініки за очікуваною вартістю 10,7 млн та 15,3 млн відповідно. Згідно даних, роботи мають бути завершені до кінця 2019 року.

Нагадаємо, вже два тендери на будівництво таких амбулаторій буди завершені у серпні цього року. В с. Пасіки-Зубрицькі Пустомитівського району Львівської області компанія “СПЕЦПРОЕКТБУД” від 13 серпня вже почала впровадження проекту нових будівель за оголошеною вартістю 297 950 грн і має завершити до кінця 2019 року.

Наразі визначається переможець по тендеру в с. Миклашів Пустомитівського району на будівництво закладу за оголошеною вартістю 12 млн грн. За попередніми поданими пріоритетами, переможцем стане компанія «Західбудком».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі