У селі Грабовець можна буде зарядити телефон від дерева

Вже цього року у селі Грабовець з'являться сонячні Wi-Fi дерева.

25 вересня закінчиться термін подання тендерних пропозицій стосовно «Придбання комплекту обладнання для сонячних Wi-Fi дерев».

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozorro.

У тендерній документації зазначено, що у селі повинні бути встановлені три конструкції у вигляді дерев, з сонячними панелями LED світильниками, Wi-Fi роутером, USB-портами для підзарядки мобільних пристроїв, динаміків.  Біля «дерев» будуть розташовані лавочки для відпочинку. Зокрема, територія біля “дерев” має бути викладена бруківкою та озеленена.

Очікувана вартість проекту складає 202 тисячі гривень.

Зазначимо, що Грабовецька ОТГ визнана однією з переможців конкурсу проектів в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад.

Проект “Сонячні Wi-Fi дерева для якісного і швидкого доступу до Інтернет жителів карпатських сіл”, буде фінансуватись грошима обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської, Чернівецької областей, компанією ДТЕК, ПрАТ “Моршинський завод мінеральних вод “Оскар”.

Одним із задумів проекту є те, щоб жителі у селах та невеликих містах мали доступ до інтернету. Люди будуть більш інформовані та матимуть змогу переглядати сайти держустанов, не виїжджаючи нікуди робити покупки, займатись інтернет-бізнесом, працювати дистанційно, рекламувати свої садиби для туристів, та безліч інших можливостей.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі