У селі Малехів збудують нову лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини

У селі Малехів збудують нову лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини на місці колишнього незавершеного будівництва. 

У селі Малехів збудують нову лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини на місці колишнього незавершеного будівництва.

Відповідний тендер опублікований на порталі Prozorro.

На місці незавершеного будівництва будинку для людей похилого віку та службових квартир для вчителів збудують лікарську амбулаторію загальної практики сімейної медицини та допоміжні приміщення для оздоровлення. Нова амбулаторія знаходитиметься в с. Малехів Жовківського району за адресою вул. Івасюка, 8.

Згідно з технічним завданням, під час будівництва покращать поверхні стін усіх поверхів будівлі, проведуть теплоізоляцію та улаштують сходи. Окрім цього, проведуть трубопроводи для гарячого та холодного водопостачання, а також збудують каналізацію. Будівлю забезпечать електрикою, теплом, пожежною та охоронною сигналізацією. Біля будівлі озеленять територію та облагородять її. Варто також зазначити, що після завершення усіх будівельних робіт, в рамках тендеру, в амбулаторію закуплять необхідне устаткування та меблі.

Очікують, що вартість такого будівництва буде коштувати 12 мільйонів 802 тисяч гривень.  Аукціон розпочнеться 21 березня, а закінчити роботу з будівництва планують до кінця 2020 року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі