У селі Нове місто відремонтують ратушу за майже 16 мільйонів

Відремонтувати її планують до кінця наступного року. 

Новоміська ратуша є пам’яткою архітектури місцевого значення. Відремонтувати її планують до кінця наступного року.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Ремонтно-реставраційні роботи пам’ятки архітектури місцевого значення Ратуші (Народний дім) у с. Нове Місто обійдеться близько в 16 мільйонів. Очікувана вартість цього тендеру становить 15 мільйонів 994 тисячі гривень.

Згідно з технічним завданням, підрядник має провести як внутрішні, так і зовнішні роботи. Усередині будівлі пофарбують стіни та відремонтують стелю. Крім цього,  ремонтуватимуть також зовнішній фасад і  сходи, а також металеві ворота, огорожі та грати. Що важливо, горище пристосують під туристичний осередок, де облаштують місця відпочинку туристів та розвитку місцевого бізнесу.

Town hall in Nove Misto, Staryi Sambir Raion (1).JPG

Ремонтуватимуть місцеву пам’ятку архітектури до кінця 2021 року. Додамо, що аукціон щодо тендеру має розпочатися 11 березня.

Нагадаємо, пам’ятку національного значення, храм УГКЦ Стрітення Господнього, що розташована по вул. Винниченка, 30А відреставрують.  Ремонтно-реставраційні роботи здійснюватимуть упродовж трьох років. Кінцевий термін виконання – кінець 2023 року. Зазначимо, очікувана вартість переоснащення складає 9 млн 994 тис. гривень.

Довідка

Новоміська ратуша — колишнє приміщення магістрату містечка (нині села).  Побудована 1910 року у стилі модерн (чим і є унікальна) на місці старої дерев’яної ратуші. Нині в ратуші містяться Народний дім «Просвіта», крамниця та бар.

У червні 2010 року новоміська ратуша отримала статус пам’ятки архітектури та охороняється Законом України.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі