У селі Завадів під прикриттям поліції вивозять деревину

З даного приводу буде проведено перевірку. 
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1280844832054989&set=a.421307121342102&type=3&theater

У вівторок, 9 квітня, 2019 року в селі Завадів камери зафіксували вивіз дров, ймовірно у супроводі Національної поліції.

Таку інформацію опублікував на своїй сторінці у Facebook Михайло Ребриш, громадський активіст.

“Камери зафіксували вивіз дров (ймовірно на продаж) -цього разу у супроводі Національної поліції”, – йдеться у повідомленні. Він також зазначив, що чекає пояснень і підтверджуючі документи на вивіз лісопродукції від ДП “Львівський лісгосп” та Жовківського відділення поліції.

Ймовірність, що транспортний засіб, який супроводжував КАМАЗ із дровами, належить Національної поліції і привертає увагу громадськості.

“З вивезенням дров ми боримось вже дуже давно. Ця ж ситуація нас зацікавила, адже Національна поліція вперше супроводжує машину з дровами. Тому закралась підозра чому і куди вони були вивезені. Я таким чином висловив своє незадоволення в мережі, адже знаю, що це є дієвим способом, аби виклакати якусь реакцію у відповідальних органів. Люди обурені, адже односельчани також часто нарікають, що з цим вивезенням пошкоджують дорогу”, – зазначив у коментарі журналісту ІА Вежа Михайло Ребриш.

Натомість вчора директор ДП “Львівське лісове господарство” Юрій Синявський повідомив журналісту, що ніякої інформації стосовно ситуації він ще немає.

А от Андрій Коцур, начальник Жовківського відділення поліції зазначив, що ніяк цей факт наразі коментувати не може. “Побачивши вчора цей допис я дав вказівку невідкладно зареєструвати це до єдиного обліку заяв і повідомлень. Якщо там будуть вбачатися якісь неправомірні дії, то в межах чинного законодавства будемо приймати міри. Якщо ж цей факт буде спростовано, ми також надамо інформацію. На даному етапі проводиться перевірка, будемо з’ясовувати хто саме їхав на тому транспортному засобі, та чи ці дрова було куплено законно”, – зазначив начальник Жовківського відділення поліції.

Андрій Коцур також додав, що вже за результатами перевірки будуть приймати рішення, щось більше наразі він коментувати не готовий.

Під дописом Андрій Коцур відповів, що за вказаним фактом матеріали зареєстровано в журналі єдиного обліку чергової частини Жовківського ВП. З даного приводу буде проведено перевірку. А також зауважив, що спілкуватись з ним “у системі вказівок чи погроз” не портрібно.

“Під дописом я вчора написав, щоб Михайло Ребриш спілкувався не в приказовому порядку, адже він не є органом, який здійснює контроль за роботою поліції. Людина, як громадянин може звернутися, але не вказувати працівникам поліції, що їм робити. Я звик до діалогу з громадою”, – наголосив начальник Жовківського відділення поліції в коментарі журналісту ІА Вежа.

Варто також зазначити, сьогодні під цим ж дописом з’явився новий коментр, а саме, ДП “Львівський Лісгосп” повідомив, що 9 квітня 2019 року з лісосіки вибіркової рубки переформування, що межує з с.Завадів (54 квартал 28 виділ Завадівського лісництва ДП “Львівський лісгосп”) здійснювалася реалізація дров населенню. В повідомленні також йдеться про те, що при виїзді з лісу машина була перевірена дільничим інспектором поліції на наявність документів. Окрім цього, до коментаря була прикріплена копія товарно-транспортної накладної.

Що цікаво, в копії вказано, що автомобіль, який перевозив ці дрова був марки ЗІЛ 131, однак на зафіксованому кадрі, у дописі Михайла Ребриш, можна помітити автомобіль КАМАЗ . Відтак, транспортний засіб, який перевозив дрова у супроводі поліції 9 квітня, відрізняється від того, що вказаний у товарно-транспортній накладній. Тобто представлена інформація ДП “Львівський лісгосп” не відповідає дійсності.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі