У школах з’являться мультитач панелі

Мультитач панелі з'являться в школах вже у жовтні цього року.

Сьогодні, 20 вересня, на пленарному засіданні затвердили внесення змін до ухвали міської ради від 13.07.2018 № 3715 “Про визначення умов і способів забезпечення виконання зобов’язань ЛКП “Міський центр інформаційних технологій“ закупівлі мультитач панелей на умовах фінансового лізингу“.

З 55 депутатів проголосували «за» 50 осіб.

Член фракції «Українська галицька партія», Ігор Дякович, зазначив, що на даний момент є незакриті питання стосовно звичайних комп’ютерів.

«За дорученнями гуманітарної комісії я був у школі №100 у Рясному, де я отримав інформацію від батьків, від адміністрації, що там немає комп’ютерів. Дуже дивно, коли школи не мають повністю забезпечених комп’ютерних класів, а ми купуємо новітнє обладнання», – прокоментував Ігор Дякович.

Він попросив додати цей пункт до ухвали.

Андрій Садовий, міський голова, у відповідь запропонував у бюджеті на наступний рік проголосувати за виділення коштів на одну панель для кожної школи. Також він зазначив, що повинні провести оновлення комп’ютерної техніки у школах.

«Сьогодні ми повинні навчати дітей, використовуючи саме новітнє обладнання, яке дасть можливість вчителям якісно пояснювати певну дисципліну. Це дасть поштовх дітям закохатися у такі дисципліни, як фізика, хімія», – зазначив міський голова.

Ірина Кулинич, директор департаменту економічного розвитку, доповіла, що вже у жовтні перші мультитач панелі будуть в загальноосвітніх школах м. Львова.

В.о. заступника голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики – Слічна Галина додала, що вчителя, які не знають, як користуватися мультитач панелями мають можливість пройти навчання у інформаційно – методичному центрі освіти м. Львова на пл. Данила Галицького, 4.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі