У школі “Будокан” проведуть реконструкцію системи опалення

Усі роботи планують закінчити до кінця цього року.

Сьогодні, 21 вересня, почався аукціон з тендеру «Винос підвальної котельні, реконструкція системи опалення з підключенням системи опалення Львівської середньої загальноосвітньої школи східних мов І-ІІІ ступенів до мереж теплопостачання м. Львова».

Відповідний тендер розміщений в системі електронних закупівель Prozorro.

Участь у тендері прийняли дві компанії ТОВ “Сервіскотломонтаж-Львів” та ПП “Львівдах”. Пропозиція ТОВ “Сервіскотломонтаж-Львів” значно відрізнялась від пропозиції конкурента, через що і вибилась в лідери.

ТОВ “Сервіскотломонтаж-Львів” запропонувало виконати усі роботи за 4 млн гривень замість 5 млн 134 тис. гривень.

Згідно з системою YouControl керівником компанії є Сергій Липовецький, екс-помічник депутата Львівської міськради від БЮТ Олега Породка.

Львівська середня загальноосвітня школа східних мов та східних бойових мистецтв “Будокан” з поглибленим вивченням іноземних мов знаходиться за адресою вул. Шухевича, 2 м. Львів.

Зазначимо, що директором школи є Олександр Козловський, якому два роки тому вдалось вмовити чиновників на виділення грошей на реконструкцію системи опалення та даху школи. Втім через бюрократичну тяганину досі не приступали до багатьох робіт.

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі