У Сихівському районі проведуть ямковий ремонт доріг

У Сихівському районі проведуть ямковий ремонт доріг за понад 3 мільйони гривень. 

У Сихівському районі проведуть ямковий ремонт доріг за понад 3 мільйони гривень.

Відповідний тендер опублікований на порталі публічних закупівель Prozorro.

Сихівська районна адміністрація замовить послуги з поточного ремонту вулично-шляхової мережі за 3 мільйони 678 тисяч гривень.

Проводити ремонтні роботи будуть за допомогою холодного або гарячого асфальтобетону, виготовлення якого здійснюватиметься спеціалізованою технікою безпосередньо на ділянці дороги виконання поточного ремонту. Загалом, згідно з документацією, проведуть ремонт на 76 вулицях Сихівського району.

Послуги надаватимуть протягом 2019 року. А обсяги надання послуг визначаються Замовником відповідно до складених дефектних актів. Варто також зазначити, що надання послуг має бути забезпечене в разі необхідності в цілодобовому режимі, в тому числі у вихідні та святкові дні.

У технічному завданні вказано, що місце виконання робіт Підрядник повинен облаштувати сигнальною стрічкою та попереджувальними дорожніми знаками. А після завершення ремонту повинен прибрати територію, на якій проводились ремонтні роботи.

Аукціон щодо тендеру розпочнеться після 27 лютого.

Нагадаємо, що раніше Галина Гладякголова Сихівської районної адміністрації повідомляла, що роботи на території району виконуються усіма технологіями.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі