У Сихівському районі відремонтують 5 вулиць за майже 6 мільйонів

За майже 6 мільйонів до 1 липня 2020 року мають здійснити капітальні ремонти доріг та тротуарів на 5-ти вулицях Сихівського району.

У Сихівському районі проведуть ремонти 5-ти вулиць за сумарною вартістю в 5 мільйонів 823 тисячі 400 гривень.

Відповідні тендери опубліковані на порталі публічних закупівель Prozorro.

За майже 6 мільйонів, до 1 липня 2020 року, мають здійснити капітальні ремонти доріг та тротуарів на 5-ти вулицях Сихівського району. Зокрема, мова йде про ремонт на вулиці Зелена, від Дністерської до вул.Дж.Вашингтона, за очікувану вартість в 1 мільйон 160 тисяч гривень. Крім цього також проведуть капітальний ремонт доріг та тротуарів на вул.Гашека, 24 (1 млн 122 тис. грн), по вул.Зубрівська, 1 (779 тис. грн), на просп.Червоної Калини,44 (1 млн 366 тис. грн) та на вул.Коломийська, 19 (1 млн 396 тис. грн).

У рамках тендеру проведуть ремонт окремих ділянок залізобетонних горловин оглядових каналізаційних колодязів із заміною люка, улаштують нове покриття на проїжджій частині та стоянці для автомобілів, вулиці також облаштують нові тротуари. Варто зауважити, що підрядник має надати гарантію 10 років на експлуатацію відремонтованих доріг.

Під час проведення будівельно-монтажних робіт підрядник має забезпечити дотримання вимог чинного законодавства щодо охорони та збереження навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.

Аукціон щодо тендерів відбудеться після 7 квітня.

Нагадаємо, раніше Сихівська районна адміністрація Львівської міської ради виставляла тендер на пошук підрядника для проведення робіт з поточного ремонту вулично-шляхової мережі за 8 млн 300 тис. грн. Відтак, у Сихівському районі відремонтують 35 вулиць, зокрема: Вернадську; П. Мирного; Стрийську; Угорську; Антонича; Максимовича; І. Франка та інші. Аукціон усіх лотів проведуть 28 квітня, втім подати свої пропозиції можна до 23 березня цього року. Виконати усі роботи підрядник має не пізніше 31 грудня 2020.

Додамо, що крім капітальних ремонтів окремих вулиць в різних районах, цього року у Львові розпочали капітальний ремонт головних доріг міста.  Відтак ремонт заплановані на вул. Курмановича, вул. Д. Апостола, вул. Шевченка, вул. Хуторівка, вул. Б. Хмельницького, вул. С. Бандери та інші.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі