У Славську офіційно заборонили використовувати поліетилен

Поліетиленові пакети планують замінити на паперові пакети та тканинні торбинки багаторазового використання.

У селищі Славське Львівської області депутати заборонили використовувати поліетиленові пакети.

Про це повідомили на офіційному сайті Львівського центру розвитку місцевого самоврядування.

Як зазначив очільник Славської ОТГ Володимир Бега, вчені довели, що розпад поліетилену триває понад 200 років, а ми щохвилини використовуємо його тоннами.

«Франція, Італія та окремі штати США вже зрозуміли всі наслідки таких дій і відмовилися від використання поліетилену. У багатьох країнах вже проводять заходи, що мають на меті зменшити використання поліетилену. Славська ОТГ не може залишатись осторонь цієї болючої проблеми», – зазначив Володимир Бега.

Відмову від поліетилену у громаді будуть запроваджувати поступово, пропонуючи покупцям альтернативні варіанти: біологічні полімерні, паперові пакети чи тканинні багаторазові торбини.

Для того, щоб розповсюдити інформацію про шкідливість поліетиленових пакетів, методи утилізації пластикової тари та необхідність обмежувати їх використання, працівники ОТГ готують інформаційну кампанію.

Крім цього, будуть проведені навчальні зустрічі по всіх освітніх закладах Славської ОТГ. На дітей очікують виховні години, тренінги та інформаційні зустрічі про забруднення навколишнього середовища та перехід на екологічно чисті матеріали.

Відділ фінансів ОТГ готує спеціальну програму матеріального заохочення для зразкових суб’єктів господарювання.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі