У Сокалі відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям

У місті Сокалі на вулиці Стуса, 4-Б відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям.

У місті Сокалі на вулиці Стуса, 4-Б після капітального ремонту відкрили футбольний майданчик зі штучним покриттям.

Про це 28 серпня повідомила прес-служба ОДА.

Як зазначають на сайті Львівської облдержадміністрації, для ремонту спортивного майданчика зі штучним покриттям використали 250 тис грн з обласного бюджету та понад 800 тис грн – з районного.

У межах церемонії відкриття начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як нагородив переможців юнацького футбольного турніру серед команд 2007-2008 р.н. Загалом змагались чотири команди з Белзу, Великих Мостів, Сокаля та села Ільковичі. Переможців турніру нагороджено грамотами, кубками та м’ячами.

Зазначимо, замовлення на тендер було оголошене 19 червня 2018 року Відділом молоді та спорту Сокальської районної державної адміністрації на сайті Prozorroa. Переможцем стала компанія “Дитячі та спортивні майданчики”, запропонувавши очікувану вартість 1 085 459,00 грн. за виконані роботи.

Згідно даних Youcontrol, ТОВ “Дитячі та спортивні майданчики” минулого року було звинувачене у низці господарських правопорушень за позовом Керівника Сєвєродонецької місцевої прокуратури Луганської області. Загалом кількість кримінальних судових справ, пов’язаних з компанією, за останні 3 роки: 15.

Варто звернути увагу також на недостатній розмір статутного капіталу – 890 грн станом на сьогодні. Як вказано у примітках на сайті, це може свідчити про фіктивність компанії або про наявність у неї фінансових проблем.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі