У Стрию на суму понад 2 мільйона гривень проведуть перешарування твердих побутових відходів

Завдяки цьому з'явиться можливість використовувати територію полігону під щоденне захоронення твердих відходів.

16 жовтня повторно оголосили тендер на перешарування твердих побутових відходів на полігоні в м. Стрий Львівської області.

Відповідний тендер розміщений на порталі Prozzoro.

Замовником робіт виступив Стрийський міський комбінат комунальних підприємств. Очікувана вартість становить 2 млн 466 тисяч гривень.

Згідно документації, що затверджена тендерним комітетом, підрядник має надати документи замовнику, що підтверджують наявність обладнання та матеріально-технічної бази, а також наявність працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідний досвід.

Переможець торгів має роздробити ґрунт екскаваторами, перевезти його для перешарування відходів шаром завтовшки не менше 20 сантиметрів та спланувати площі механізованим способом. Роботи повинні виконуватися поетапно. Закінчити усі роботи повинні до 20 грудня цього року.

Подавати свої пропозиції компанії можуть до 28 жовтня включно, аукціон ж планують  розпочати 2 листопада цього року.

Крім цього, у тендерній документації зазначено, що перешарування проводять для того, щоб мати можливість використовувати територію полігону під щоденне захоронення твердих відходів.

Нагадаємо, що цей ж тендер був оголошений на порталі Prozzoro 27 вересня цього року. Та для участі в торгах було заявлено менше двох тендерних пропозицій, тому торги не відбулись.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі