У театрі ім. Лесі Українки за 5 млн відремонтують систему опалення

Роботи завершать до кінця наступного року. Реставрувати будуть за кошти місцевого бюджету.

Проведуть реставраційний ремонт системи опалення в Львівському академічному драматичному театрі ім. Лесі Українки на Городоцькій.

Відповідний тендер розмістили на Prozzoro.

Як зазначили у технічному завданні, спочатку зроблять демонтаж старої системи опалення, установлять нові опалювальні радіатори, прокладуть трубопроводи зі сталевих газопровідних труб, однак для їх встановлення в цегляних стінах проб’ють отвори.. Усі конструкції пофарбують. Опісля влаштують 3 вимикачі та 5 розеток. Для безпечного використання проведуть випробовування відреставрованої системи опалення.

Аукціон проведуть 25 листопада, але подати заявки можна до 22. Роботи завершать до кінця наступного року. Відзначимо, реставрувати будуть за кошти місцевого бюджету. Очікувана вартість становить 5 мільйонів 292 тисячі.

Нагадаємо, раніше театр ім. Лесі Українки реставрували протягом 3 років. Так, реставраційно-ремонтні роботи дахів та фасаду Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, котрі були розпочаті іще у 2017 році, розтягнули на три роки. За цей час в договір з підрядником вносили зміни 12 разів.

Також відремонтували внутрішній дворик театру. Ремонтом займалась ТОВ Орбудсервіс, яка виграла тендер. Варто зазначити, що фірма запропонувала за роботи 1 млн, 45 тис., коли решта учасників пропонували менші суми.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі