У Великому Любіні витратять понад 87 млн на добудову реабілітаційного комплексу

Аукціон із визначення підрядника розпочнеться 10 грудня 2018 року. 

Державна реабілітаційна установа “Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Галичина” шукає підрядника для завершення будівництва реабілітаційного комплексу на 300 місць.

Відповідний тендер розміщений на сайті Prozorro.

Реабілітаційний комплекс буде розташований у смт. Великий Любінь, на вулиці Спротивній, 6. Замовник оцінив роботу у 87 мільйонів 90 тисяч гривень.

Згідно з технічною документацією, підрядник зобов’язаний окрім загальних будівельних робіт провести гаряче водопостачання, протипожежний водопровід, трубопровід для лікувальної грязі, встановити опалення, вентиляцію та забезпечити комплекс технічним устаткуванням. До останнього входять бальнеологічна ванна, соляна печера, електрогальванічна ванна для лікування нижніх кінцівок, установка для проведення сухих вуглекислих ванн.

Також біля комплексу спорудять спортивні майданчики, а територія буде озеленена.

Аукціон із визначення підрядника розпочнеться 10 грудня 2018 року.

Додамо, що цей комплекс будують вже понад 10 років. Будівництво відкладалося і призупинялося за браком коштів, проте наразі оголошено про завершальні роботи. Закінчити будівництво планують до 28 грудня 2020 року.

У комплексі зможуть проходити реабілітацію усі люди з інвалідністю. Також надаватимуть оздоровчі послуги тим, хто воював на війні та отримав поранення.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі