У вересні на Львівщині відкриють 8 нових футбольних полів зі штучним покриттям

На Львівщині до кінця вересня буде відкрито 8 нових футбольних полів зі штучним покриттям, ще 32 збудують до 2019 року.

У вересні цього року в області відкриють 8 нових футбольних полів зі штучним покриттям

В межах програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» на Львівщині у вересні відкриють 8 нових футбольних полів зі штучним покриттям, ще 32 збудують до 2019 року.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На облаштування цих спортивних об’єктів скерують 47 млн гривень. З них 23 млн 558 тис грн передбчено програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», ще 23,5 млн – співфінансування із місцевих бюджетів.

Нагадаємо, 29 серпня Уряд затвердив розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України. Загалом закладено 370 млн грн., з них 23 558 тис грн. передбачено в межах Львівській області.

Кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), у тому числі виготовлення проектної документації футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, розміщених на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше ніж 50% загального обсягу фінансування проекту.

Зазначається що у 2017 році на території Львівської області за кошти програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» збудовано 18 нових футбольних полів. На реалізацію будівництва з державного бюджету виділили 13,4 млн грн.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі