У Вінницькій області розбився літак під час міжнародних навчань

За словами очевидців катастрофи, літак почав втрачати висоту і пілоти відвели винищувач від житлових будинків.

Вчора, 16 жовтня, загинуло двоє пілотів внаслідок авіаційної катастрофи в районі с.Уланів, Вінницької області.

Про це повідомив прес-центр Командування Повітряних Сил ЗС України.

«Із жалем повідомляємо, що, за інформацією пошуково-рятувальної групи, було виявлено тіла двох пілотів. Обставини інциденту з’ясовуються. Збройні Сили України висловлюють співчуття родинам загиблих» – повідомили у прес-центрі.

Наразі, на місці події працює група офіцерів Командування Повітряних Сил ЗС України, провідні спеціалісти літаючої авіаційно-технічної лабораторії та інші фахівці, які збирають матеріали для розслідування та встановлення причини авіакатастрофи.

Жертв серед мирного населення немає. За словами місцевих мешканців – очевидців катастрофи, літак почав втрачати висоту і пілоти відвели винищувач від житлових будинків.

Зазначимо, що 8 жовтня в Україні розпочалися міжнародні авіаційні навчання «Чисте небо 2018» за участю країн-членів НАТО. Навчання проходять в Хмельницькій та Вінницькій областях.

Згідно з даними Генерального штабу ЗСУ, авіаційна техніка, яка залучається до навчання, відповідає усім технічним вимогам та пройшла відповідні дозвільні процедури.

Крім України, участь у навчаннях приймають 9 країн: Бельгія, Великобританія, Данія, Естонія, Нідерланди, Польща, Румунія і США.

Редакція ІА Вежа висловлює співчуття родинам загиблих пілотів.

категорії
Всі новиниСуспільство

Публікації по темі