У Винниках проведуть капітальний ремонт другого дитячого поліклінічного відділення

Виконання робіт обійдеться в 2 млн 355 тис. 108 гривень.

У Винниках на вул. Крип’якевича, 2 проведуть капітальний ремонт фасаду та укріплення фундаментів другого дитячого поліклінічного відділення 6-ї міської лікарні.

Відповідно до тендера опублікованого на сайті Prozzoro.

Виконання робіт обійдеться в 2 млн 355 тис. 108 гривень. Замовником є Львівське комунальне підприємство “Агенція ресурсів Львівської міської ради”. Відповідно, джерелом фінансування стануть кошти статутного капіталу підприємства.

Згідно з технічним завданням підрядник проведе поглиблення і вертикальну гідроізоляцію фундаменту, утеплення фасадів, укріплення стін, демонтаж дверних коробок в кам’яних стiнах з вiдбиванням штукатурки в укосах, розбирання бетонних площадки та пандуса.

Окрім того, пофарбують металеві грати, рами і труби, установлять та розберуть зовнішні металеві трубчасті інвентарні риштування.

Довідка

Як відомо, 2-ге поліклінічне відділення надає кваліфіковану меддопомогу населенню м. Винники в поліклініці, та вдома, здійснює щорічну диспансеризацію дорослого і дитячого населення, а також систематично проводить профілактичну, протиепідемічну і санітарно-просвітню роботу серед мешканців м.Винники та серед працюючих на підприємствах.

Функціонують кабінети: реєстратура, п’ять кабінетів ЗПСМ, хірургічний, отоларингологічний, офтальмологічний, неврологічний, гінекологічний, долікарський, старшої медсестри, завідувача поліклінічного відділення, маніпуляційний та кабінет щеплень, фізіотерапевтичний, кабінет масажу, клініко-діагностична лабораторія, ДТС.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі