У Винниках відремонтують дорогу за понад 4 млн гривень

Виконком Винниківської міської ради стурбований теперішнім станом дороги.

Виконавчий комітет Винниківської міськради оприлюднив пропозицію щодо здійснення капітального ремонту дороги по вул. Соборності, роботи здійснять до кінця 2020 року.

Відповідний тендер розміщено на сайті публічних закупівель Prozorro, а очікуваною вартістю реалізації проєкту визначили суму в розмірі 4 млн 614 гривень.

Так, до 31 грудня 2020 року підрядник виконає перелік необхідних робіт: демонтаж, улаштування трубопроводів, водопровідний лоток на проїзній частині та водоскид у тротуарі, улаштування дощоприймальних колодязів тощо.

Згідно з технічним завданням,опублікованим у тендерній документації, проєктом передбачається облаштування та розширення проїзної частини, встановлення бордюрів і влаштування покриттів з фігурних елементів мощення з використанням готової піщано-цементної суміші.

Окрім вищеназваного, встановлять дорожню розмітку і проведуть відповідне озеленення прилеглої території.

Варто зазначити, охочі брати участь в аукціоні мають можливість подавати пропозиції до 23 жовтня, а переможця визначатимуть наступного дня, 24 жовтня 2019 року.

Додамо,  транспортна розв’язка у місті Винники набула нового вигляду. Про це на сторінці у Facebook повідомила Служба автомобільних доріг у Львівській області.

До слова, досі триває боротьба стосовно будівництва цинкарні в Підберізківській ОТГ, поблизу Винників. Мешканці протестують  з кінця червня, опісля викриття, що на місці, де тривають будроботи в перспективі з’явиться другий в Україні завод гарячого цинкування. Допоки відбувся не один протест і “круглий стіл” із Львівською ОДА, у ході якого вирішили створити онлайнплатформу для подальшого обговорення всіх питань пов’язаних з незаконністю забудови та інше. За словами Маркіяна Мальського, голови ЛОДА, це одне із небагатьох правильних рішень у такому гострому питанні.

 

 

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі