У випадку модернізації колій з боку України Чехія вже цього року запустить потяг до Львова

Нові рейси в Україну від чеського перевізника будуть запускатися по чотири рази на день.

Оператор пасажирських перевезень Leo Express має намір запустити сполучення між Чехією і Україною. Попередня дата запуску рейсів – грудень 2019 року.

Про це повідомила прес-служба компанії.

Передбачається, що нові рейси в Україну від чеського перевізника будуть запускатися по чотири рази на день. Згідно з представленим проектом, залізничне сполучення буде забезпечено між наступними містами: Прага, Краків і Львів.

При цьому, в проекті відзначається одне серйозне затруднення, через яке запуск рейсів може бути зірваний. Справа в тому, що українські рейки не відповідають європейському стандарту, а відповідно повинна бути проведена модернізація колій з боку України.

Компанія крім іншого також запитала у України забезпечити паспортний контроль в її поїздах, який вже діє для «Укрзалізниці».

В Leo Express уточнили, що дорога з Праги до Львова у пасажирів буде займати 9 годин 45 хвилин. Також був представлений і графік майбутнього поїзда. Рейси з Праги до Львова відправлятимуться в 8:09, 10:09, 12:09 і 16: 09, а назад (зі Львова до Праги) в 1:38, 6:38, 9:38 і 23: 16. Вартість поїздки на такому поїзді поки не оголошується.

Раніше глава «Укрзалізниці» Євген Кравцов заявив, що залізничні адміністрації України, Білорусі, Литви та Латвії домовилися про збільшення періодичності курсування поїзда «чотирьох столиць», так як маршрут поїзда користується попитом у пасажирів.

Наприкінці листопада 2018 року Кравцов повідомив, що “Укрзалізниця” розглядає технічну можливість запуску поїзда за маршрутом Мукачево-Прага. 14 листопада до Мукачева прибув тестовий Угорський потяг з Будапешта. Разом з тим, дату регулярного сполучення за цим маршрутом в «Укрзалізниці» не повідомляють.

25 жовтня Україна і Литва домовилися про розширення співпраці у сфері інтермодальних перевезень. Глава українського перевізника Євген Кравцов заявив, що Україна продовжить розширювати залізничне сполучення з країнами Євросоюзу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі