У власність територіальної громади міста Львова передали гуртожиток

У гуртожитку відсутнє розмежування квартирного обліку.

Залізничній районній адміністрації погодили передачу приймання відомчого гуртожитку на вул. Городоцькій, 216 від державного підприємства Міністерства охорони України “Львівській завод збірних конструкцій”.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 15 лютого, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

“Гуртожиток є п’ятиповерховим, двохпід’їздний, налічується 95 житлових приміщень, обладнаний холодною водою, газопостачанням та електропостачанням. Єдине, що відсутнє, це розмежування квартирного обліку. Нежитлових приміщень у будівлі немає, немає також підвальних приміщень”, – доповіла Ірина Джурик, голова Залізничної районної адміністрації міста Львова.

Питання про передачу відомчого гуртожитку на вул. Городоцькій, 216 у власність територіальної громади м. Львова було прийнято одноголосно.

Довідка

ДП Міністерства оборони України “Львівський завод збірних конструкцій” – одне з найбільших підприємств будівельної промисловості міста Львова та Західної України.

На підприєстві виготовляють товарні бетони всіх марок, будівельні розчини, залізобетонні конструкції серійні та унікальні, вібропресованну тротуарну плитку, вироби з арматурної сталі, багато інших різних виробів з бетону та залізобетону, а також вироби з дерева. Всього 30 видів продукції 250 найменувань. Вся продукція заводу сертифікована.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі