У Хмельницькому зведуть Льодовий палац ціною у понад 285 млн грн

Льодових палаців в України побільшає.

Управління капітального будівництва департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Виконавчого комітету Хмельницької міської ради шукає підрядника щодо будівництва Льодового палацу по вул. Прибузькій, 7/3А в м. Хмельницькому ціною у 285 млн 443 тис. грн.

Відповідний тендер опубліковано на порталі Prozorro.

У технічному завданні вказано, що підрядник займеться зведенням будівлі Льодового палацу, відкритої автостоянки, контейнерного майданчика для збирання побутових відходів, а також очисних споруд дощової каналізації.

Також передбачено влаштування асфальтобетонного покриття проїздів, тротуарів та доріжок. До цього ж, садження дерев, кущів та улаштування газонів.

Будівля – двох поверхів прямокутної форми. У центральній частині першого поверху буде розташовано двосвітловий зал з льодовою ареною та трибунами для глядачів на 450 місць. Також на першому поверсі передбачено влаштування: вестибюлю для глядачів з входами до залу, кас, гардеробних, камер схову, туалетів для відвідувачів; адміністративних приміщень; роздягалень для команд, тренерських, кімнат суддів; медичних кімнат; технічних, допоміжних та підсобних приміщень.

На другому поверсі запроєктовано: фоє для глядачів з додатковими входами до трибун залу, буфетами, туалетами; зал для конференцій; зали спеціальної фізичної підготовки; допоміжні та технічні приміщення.

Поверхи поєднають сходовими клітками та ліфтами. Покрівля – двоскатна, покриття – частина металеві профільовані листи покрівлі, частина – м’яка покрівля.

Внутрішнє оздоблення передбачено з урахуванням функціонального призначення приміщень, згідно з санітарними, технологічними та естетичними вимогами.

Зовнішнє опорядження будівлі – фасадна система з навісними металевими панелями. Головний вхід до будівлі підкреслять вітражами. Запроєктовано зовнішнє освітлення будівлі.

Також, підрядник зобов’язується враховувати передбачені вимоги щодо заходів доступності осіб з інвалідністю та інших груп населення.

У будівлі Льодового палацу передбачається проведення спортивних, фізкультурно-оздоровчих та громадських культурно-видовищних заходів, а також тренувань з деяких видів спорту, як хокей та катання на ковзанах по льоду.

Аукціон проведуть 1 червня, втім подати свої пропозиції можна до 26 квітня цього року. Виконати усі роботи підрядник має не пізніше 31 грудня 2024.

У тендерній документації вказано, що  підрядник гарантує наявність відповідних довідок та документів, які обґрунтовують кваліфікацію працівників, досвід щодо аналогічних робіт та матеріально-технічне обладнання, що необхідні на термін виконання.

Слід зазначити, що у період ремонту автомобільної дороги, підрядник гарантує якісні матеріали, машини та механізми, що слід застосовувати для захисту довкілля.

Зазначимо, на період карантину з причин коронавірусної інфекції, закупівля щодо зведення Льодового палацу є однією із найдорожчих та наймасштабніших з моменту його впровадження.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі