У Залізничному районі Львова встановлять нові зупинки громадського транспорту

умарно на виконання робіт з благоустрою території Залізничного району передбачили 1,5 мільйони гривень.

Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради оприлюднила одразу 3 тендери, якими передбачено встановлення нових зупинок, стовпців для обмеження паркування транспорту та фарбування елементів благоустрою на території.

Відповідні тендери вчора, 23 січня, розмістили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Зокрема згідно документації одного з тендерів районна адміністрація витратить 600 тисяч гривень на виготовлення, встановлення, ремонт, фарбування металевої турнікетної огорожі, металевих стовпців для обмеження паркування транспорту та інших металевих конструкцій на території Залізничного району м. Львова.

Підрядник має виготовити та встановити турнікетні огорожі зі встановленням стовпців по 100 м кожен та 50 стальних стовпців для обмеження паркування транспорту на тротуарах. Стовпець має бути виготовлений з труби профільної (квадратної) розміром 60 мм. х 60 мм. з заглушкою. Товщина профілю (стінки профілю) – 4 мм.

У межах другого тендеру виконавець робіт має надати послуги з виготовлення, встановлення та ремонту зупинок громадського транспорту на території Залізничного району за 520 тисяч гривень. Кількість зупинок, які планують встановлювати, не зазначена, втім в документації сказано, що необхідно виготовити 3,15 т металевого каркасу павільйону, для встановлення стоякiв та стовпiв глибиною 0,7 м необхідно викопати 45 ям, а для облицювання стінок зупинок гартованим склом необхідно 118,2 м2.

Третій тендером передбачено фарбування елементів благоустрою на території Залізничного району м. Львова за 450 тисяч гривень. Зазначено, що фарбуванню підлягають турнікетні огорожі, відбійні бруси шляхопроводів, стійки дорожніх знаків, павільйони на зупинках громадського транспорту, урни для сміття, лавки, велостійки, перила огородження, стовпці. Загальна площа фарбування – 6700 м2.

Сумарно на виконання робіт з благоустрою території Залізничного району передбачили 1,5 мільйони гривень. Згідно даних, дату аукціонів з визначення переможців торгів узгодили на 11 лютого, а роботи мають виконати до кінця поточного року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі