Учасники пільгових категорій надалі їздитимуть безкоштовно, – ЛОДА

П’ять пільгових категрій мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті.
Джерело: loda.gov.ua

У Львівській обласній державній адміністрації відбулась зустріч з перевізниками, які надають послуги на території Львівської області.

Про це сьогодні, 15 грудня, інформує прес-служба Львівської облдержадмінстрації.

“Тема нашої сьогоднішньої зустрічі – це підписання чи перепідписання Меморандуму, який діє ще з минулого року. Згідно з ним п’ять пільгових категрій мають право перевозитися безкоштовно у приміському, міжміському та міському транспорті”, – зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

Нагадаємо, що 31 травня Львівська обласна державна адміністрація, Львівський обласний осередок Всеукраїнської Громадської Організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Львівська обласна організація роботодавців транспорту, Львівська обласна організація профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства України підписали Меморандум про співпрацю.

Відповідно до документа, суб’єкти господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів на міських, приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування області, забезпечують безкоштовний проїзд в межах Львівської області пільгових категорій громадян, а саме: учасників бойових дій, бійців-добровольців АТО, осіб з інвалідністю внаслідок війни, членів сімей загиблих. Окрім того, до цього числа увійшли також особи з інвалідністю 1-ої групи по зору та супроводжуючі особи.

За підсумками зустрічі сторони вирішили перепідписати Меморандум. Відтак, відшкодування витрат перевізників у 2019 році здійснюватиметься за рахунок районних бюджетів, бюджетів ОТГ та міст обласного значення.

Нагадаємо, як повідомляли, приватні автопідприємства, які обслуговують міські автобусні маршрути Львова, вирішили безплатно перевозити пенсіонерів, якщо Львівська міськрада підвищить тарифи на проїзд.

На громадських слуханнях у міській раді громада не підтримала пропозицію підняти ціну на проїзд у маршрутках. Однак міськрада готова збільшити тариф на проїзд у громадському транспорті Львова лише за умови безкоштовного перевезення пенсіонерів.

Вартість проїзду у міських маршрутках востаннє піднімали у грудні 2017 року. Тоді ціна за проїзд зросла з 4 грн до 5 грн. А з 16 квітня підняли до 5 гривень ціну за проїзд у трамваях і тролейбусах міста.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі