Українці почали отримувати “премії” за економію газу

Середня сума компенсацій за зекономлений взимку газ становить близько 700 грн

Цього року із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій вже звернулися 1,127 млн ​​домогосподарств і майже 21 тисяч сімей, які використовують для опалення електрику. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

“Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ – близько 700 грн. Все залежить від зекономлених у вигляді субсидій кубів газу. Першими почали виплати управління соціального захисту населення в Київській і Хмельницькій області”, – йдеться в повідомленні.

Як уточнили в міністерстві, на початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від уряду грошову винагороду. Громадяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соціального захисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року, зазначає Мінсоцполітики. 

Під монетизацію потрапляє зекономлений домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 кубометрів газу.

Нагадаємо, в минулому році готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 1,755 млн українських сімей.

категорії
Суспільство

Публікації по темі