“Укравтодор” обговорив з Світовим банком проект концесійної траси Львів-Краковець

Новозбудована траса стане частиною міжнародного коридору GO Highway (Гданськ-Одеса).

Керівництво “Укравтодору” і представники Світового банку провели зустріч, на якій обговорили запуск проекту будівництва концесійної дороги Львів-Краковець.

Новозбудована траса стане частиною міжнародного коридору GO Highway (Гданськ-Одеса).

“Нове будівництво з’єднає Україну з польським автобаном А4, який проходить через Південну Польщу до кордону з Німеччиною, а також з дорогою S19, що веде на Варшаву, Гданськ. Нова дорога в Україні стимулюватиме економічне зростання і вплине на розвиток транзитного потенціалу України”, – відзначили в “Укравтодорі”.

В ході зустрічі учасники обговорили питання міжнародного досвіду втілення таких проектів, зупинилися на можливі сценарії його реалізації в Україні, приділили увагу залученню коштів для будівництва дороги.

Представники Світового банку підкреслили необхідність збільшення пропускної здатності на контрольно-пропускних пунктах і спрощення митних і прикордонних процедур, від чого буде залежати привабливість цього проекту. На зустрічі йшлося про необхідність активної взаємодії з Держприкордонслужбою з метою прискорення проходження контролю і створення єдиного вікна на КПП .

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі