“Укравтодор” виконав 50% плану з ямкового ремонту

Однак на дороги територіального значення грошей не вистачає.

“Укравтодор” виконав 50% плану з ямкового ремонту, ліквідувавши ями на трьох мільйонах квадратних метрів українських доріг, однак на дороги територіального значення грошей не вистачає.

Про це заявив виконуючий обов’язки голови “Укравтодору” Славомир Новак у ході засідання Кабінету міністрів 12 червня, передає Економічна правда.

Він нагадав, що в цьому році на експлуатаційне утримання доріг із бюджету було виділено 6,1 млрд грн.

“Відповідно до нашої інформації, загальна пошкодженість доріг через вибоїни – понад 6,5 млн кв. м на 21 тис. км доріг. Станом на сьогодні ліквідовано ямковість приблизно на 3 млн кв. м. Це близько половини всього обсягу” , – Зазначив Славомир Новак.

Він також повідомив, що уряд може додатково виділити 300 млн грн на аварійний ремонт доріг. Ці кошти будуть спрямовані в першу чергу на ремонт трас М-05 і частини М-06.

Крім цього, Славомир Новак повідомив, що на сьогоднішній день проїзд усіма дорогами “М” і “Н” забезпечений. “Залишаються дороги територіального значення. І, відверто кажучи, на дороги територіального значення наявних коштів буде недостатньо”, – підкреслив в.о. глави “Укравтодору”.

Як повідомлялося, “Укравтодор” розробив національну програму відновлення доріг територіального значення “Т-бетон” із щорічним фінансуванням у розмірі 10 млрд грн.

Нагадаємо, раніше повідомиляли, що рівень виконання робіт на дорогах країни становить 20%, що вище за показники минулого року.

Найкраще з планами з ремонту доріг справляються у Дніпропетровській, Полтавській, Одеській та Львівській областях. Низький рівень виконання робіт у Херсонській, Чернівецькій, Чернігівській, Рівненській, Київській, Запорізькій та Донецькій областях.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі