Україна матиме достатньо ресурсу для закупівлі вакцин проти COVID-19

Україна матиме достатньо ресурсу для закупівлі вакцин проти COVID-19, – Денис Шмигаль Про це повідомив Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook. “Уряд та Офіс Президента активно працюють, щоб...

Україна матиме достатньо ресурсу для закупівлі вакцин проти COVID-19, – Денис Шмигаль

Про це повідомив Денис Шмигаль на своїй сторінці у Facebook.

“Уряд та Офіс Президента активно працюють, щоб у 2021 році Україна гарантовано мала значно більшу кількість вакцин, окрім запланованих 8 млн доз у межах глобальної ініціативи COVAX.”, – зазначається у публікації.

Ткож Денис Шмигаль зазначив що майже 3 млрд грн на ці потреби вже закладено у держбюджеті-2021. Ще додатково буде створено спеціальний фонд, що акумулюватиме кошти на вакцини та доплати лікарям. Крім того, Уряд уже цього року виділив 1,3 млрд грн для МОЗ на вакцини. Це рішення погодив бюджетний комітет Верховної Ради.

“Цього тижня закупівлю вакцин від COVID-19 обговорив із послами G7 та ЄС. Також це питання опрацьовується спільно зі Світовим банком та ЄІБ. Відповідна робота ведеться і на рівні керівництва США, Великої Британії, Німеччини, інших країн. Тривають активні перемовини з Польщею, яка може стати країною-посередником в отриманні вакцин із ЄС.”

категорії
ПолітикаСуспільство

Публікації по темі