Україна повинна відмовитись від “ямкових” ремонтів доріг,- Президент

Президент сподівається, що весною разом зі снігом не зійде асфальт і запропонував ввести гарантію та відповідальність підрядника на всі дорожні роботи.

Україна повинна відмовитись від “ямкових” ремонтів доріг і проводити капітальні ремонти з гарантією.

Про це заявив Володимир Зеленський під час виступу на стратегічній зустрічі “Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування”, яку транслює “5 канал”.

“Довго в нашій країні існував дуже успішний стартап. Цей стартап називається “ямковий” ремонт. Це повинно залишитись в минулому. Ми також очікуємо, що весною разом зі снігом не зійде асфальт, тому на всі роботи повинна бути гарантія і відповідальність від підрядника”.- зазначив Президент.

Володимир Зеленський додав, що будівництво і капітальний ремонт автошляхів має займати близько 80% усіх дорожніх робіт, а будівництво доріг повинно бути “раз на довгі роки”.

“Ми повинні будувати, щоб розрушити, розрушити стереотип про те, що Україна та хороші дороги – поняття не сувмісні”.- сказав Зеленський.

“Ми очікуємо, що місцева влада активізує роботу і затвердить перелік будівництва та ремонту доріг. Наразі це зробили лише 15 регіонів”.

Президент також зазначив, що три області не оприлюднили переліку взагалі. Зокрема Львівська, Закарпатська та Сумська області.

Окрім цього Зеленський нагадав про плани на 2020 рік – оновити 4 тис. км автодоріг державного значення.
Президент також закликав посилити габаритно-ваговий контроль, чтоб перезавантажені фури, що залишають після себе “колії”, зникли з українських доріг.

Читайте нас у Telegram.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі

Новини