Україна придбала 55 гелікоптерів компанії Airbus Helicopters

Ця техніка допоможе Україні здійснювати авіаційну розвідку, доставку оперативних груп та рятувальників, у тому числі в гірській місцевості та в акваторії Чорного і Азовського морів.

Україна придбала 55 гелікоптерів компанії Airbus Helicopters для Нацгвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Петро Порошенко.

“Україна придбала 55 гелікоптерів компанії Airbus Helicopters, першу партію яких сьогодні ми вже отримали від французьких друзів і передаємо для Національної гвардії України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій”, – зазначив Президент України.

Це результат співпраці з французькими та німецьким партнерами. Така техніка допоможе Україні здійснювати авіаційну розвідку, доставку оперативних груп та рятувальників, у тому числі в гірській місцевості та в акваторії Чорного і Азовського морів. Головне завдання, яке здійснюватиме Нацгвардія та Держслужба з надзвичайних ситуацій на гелікоптерах компанії Airbus Helicopters – захист кордону та порятунок людей.

“Впевнений, з новою сучасною технікою українські пілоти ще ефективніше боронитимуть кордон та рятуватимуть людей,” – розповів Петро Порошенко.

 

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі